NOVINKY z činnosti SPOLKU BR

fk.

Činnost Spolku omezena na rozsah minimálníxh aktivit, v důsledku virové pandemie, trvající od Března 2020, kdy se musí respektovat omezená opatření, nařízená vládou ČR.
Spolek děkuje za pochopení situace.

Akce Spolku BR v roce 2021 ve spolupráci s vedením ÚMO Plzeň 1, budou řešeny průběžně v reoce 2021, dle vrové situace a nařízení vlády ČR. !
     Dle povoleného počtu osob na akci, bude dáno na vědomí vždy včas, na těcto Webových stránkách Spolku BR, v tomto přehledu činnosti. Narozdíl od předchozích let, kdy vše určoval vypracovaný Plán akcí příslušného roku, uveřejněný na tomto Webu Spolku BR pod označením Kalendář akcí r...........
V Hlavním MENU jednotlivých informačních kolonek !
     Spolek děkuje za přijetí uvedených informací, v rámci současných možností pro konání společenských a veřejných akcí.
Webeditorfk.
3.3.2021. 17:42 hod.